Kilo verememeniz için hiçbir neden olmasın! Bu amaçla kilo verme sürecinde sizlere tüm ekibimizle birlikte destek oluyoruz. Diyet danışmanlığı, pilates, yoga ve psikolojik danışmanlık hizmetimizle bu süreci yönetmenize yardımcı oluyoruz.

 

INSTAGRAM

HURİYE TÜMER

2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü bitirdi. Profesyonel çalışma hayatına Marmaris’te bulunan Panorama Park Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama Oteli’nde başladı. 2005 yılında Ankara’da Sano Klinik’te klinik diyetisyenliği yaptı. 2005 yılı sonunda hayatını İstanbul’da sürdürmeye karar verdi ve Şişli Florence Nightingale Hastanesi‘nde göreve başladı. Burada; yatan hasta konsültasyonu, kurum beslenmesi ve poliklinik hizmetleri verdi ayrıca nöroloji bölümü özel diyetisyenliğini yaptı.
Eş zamanlı olarak Clinic İstanbul‘da gebe ve emzikli beslenmesi, çocuk beslenmesi, doğum sonrası kilo verme ve obezitede diyet tedavisi konularında çalıştı. Bu sırada Tercüman Gazetesi‘nin sağlıklı beslenme köşesinde köşe yazarlığı yaptı.
2007 yılında “Lighties Diyet Pasta” adlı diyet ve diyabetik pastacılık alanında hizmet veren Türkiye’nin ilk diyet pastanesinin üretim müdürlüğünü yaptı. Burada diyet ürün tariflerinin geliştirilmesi ve takibini üstlendi.
2008 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde “Toplu Beslenme Sistemleri” üzerine yüksek lisans yaparak “Uzman Diyetisyen” ünvanını aldı.
2010 yılında “Yaşasın Hayat” kliniğinde Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ile birlikte çalıştı. Obezite ve insülin direnci konuları başta olmak üzere pek çok alanda danışmanlık yaptı.
2010-2017 yılları arasında Mihrimah Sultan Tıp Merkezi’nde görev aldı.
2011 yılında “İş’te Diyet” Kurumsal Beslenme Danışmanlığını kurdu. Doğan holding, Fibaholding, Coca Cola A.Ş, Zeiss Group, Ekin Kimya, Aktaş Holding, T- Dinamik, Mektebim Okulları, Ernest & Young, Güven Varlık – Yatırım başta olmak üzere pek çok şirkette eğitimler verdi, kurumsal beslenme danışmanlığı yaptı.
2017 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde Doktora Programı‘nı tamamlayan Tümer, Yeditepe ve Marmara Üniversitelerinde akademisyen olarak görev aldı.
İstanbul S. Zaim Üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak görev yapan Tümer, Mart 2017 itibari ile danışanlarına Koşuyolu’nda bulunan ofisinde hizmet vermektedir. Huriye Tümer evli ve bir çocuk annesidir.