Kilo verememeniz için hiçbir neden olmasın! Bu amaçla kilo verme sürecinde sizlere tüm ekibimizle birlikte destek oluyoruz. Diyet danışmanlığı, pilates, yoga ve psikolojik danışmanlık hizmetimizle bu süreci yönetmenize yardımcı oluyoruz.

 

INSTAGRAM
Image Alt

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

  /    /  Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal beslenme danışmanlığı

 Sağlıklı bir hayat için rutin sağlık kontrolleri yaptırmak, egzersiz yapmak, düzenli bir yaşam sürmek ve en önemlisi sağlıklı beslenmek gerekir. Sağlıklı beslenme bilinci gün geçtikçe değer kazanmakta, bireyler hem görünümlerine hem de sağlıklarına daha çok dikkat etmektedir. Bu bireysel bilinçlenme kurumların da çalışanlarının sağlığını daha çok düşünmeye sevk etmektedir.

İş yaşamı insan hayatının önemli bir bölümünü kapsar. Günde bir veya iki öğünümüzü işyerinde geçirdiğimizi düşünürsek evdeki beslenmeden çok iş yerindeki beslenmemize önem vermemiz gerektiğini görürüz. Bireysel olarak bilinçlenme ne kadar artarsa artsın kurumların farkındalıklarını artırmadan tam bir “sağlıklı beslenme bilinci” oluşması beklenemez.

Dünyada gittikçe yaygınlaşan, pek çok kurumsal şirketin bünyesinde barındırdığı sağlıklı beslenme ve yaşam programları artık Türkiye’de de yaygınlaşmaktadır. Pek çok kurumsal firmanın insan kaynakları stratejilerilerine sağlıklı beslenmeyi dâhil etmeleri bu yaygınlaşmanın bir göstergesidir. Bir kurumdaki en önemli yatırım insana yapılan yatırımdır. Çalışanların kendilerini sağlıklı hissetmeleri onların iş verimliliklerini yükseltir, işe olan devamlılıklarına ve motivasyonlarına olumlu katkıda bulunur.

Kurumların beslenme bilincini artırarak çalışanların verimlilik ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti kapsamında; kurum menülerinin düzenlenmesi, diyet menülerinin oluşturulması, sağlıklı beslenme ile ilgili eğitimlerin verilmesi ve  çalışanların kişisel beslenme programlarının oluşturulması ve takibi hizmetlerini sunmaktayız.

 

Category:

Date: